Jeśli lubisz robić zdjęcia, zwiedzać, podróżować i masz archiwum pełne fotografii z wakacji i wypraw - to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!  Zgłoś zdjęcie ukazujące pasję podróżowania: tj. piękne widoki, obiekty czy portrety zrobione podczas podróży i wygraj rejs promem!

W każdej edycji konkursu nagrodą  główną jest rejs promem dla dwojga Skandynawii.

Konkurs fotografii podróżniczej „Poznaj Świat ze SKAT!” organizowany jest od 2014 roku. Jest to otwarty konkurs fotografii podróżniczej dla pełnoletnich amatorów i profesjonalistów o zasięgu ogólnopolskim. Uczestnicy zgłaszają swoje zdjęcia poprzez aplikację konkursową umieszczoną na stronie konkursu. Na zdjęcia głosują Internauci, a następnie fotografie, które przeszły do finału oceniane są przez Jury Konkursowe.  
Organizatorem jest firma SKAT Transport sp. z o.o. sp. k. - właściciel portalu promowego PromySkat, członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy SKAT TRANSPORT.

*Uwaga - Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Europy. Fotografie nie mogą być przetworzone elektronicznie lub być fotomontażem. Dozwolone formaty plików: "jpg","jpeg", "png". Maksymalny rozmiar pliku 10MB.

 

16 edycja konkursu (międzynarodowa):
zapraszamy do nadsyłania zdjęć w dn. 1 - 20 KWIETNIA 2019 r. - w tych dniach będzie aktywna aplikacja konkursowa (kliknij tu)

Zgłoś zdjęcie związane z podróżami i przeżyj z nami morską przygodę!

NAGRODY

1. miejsce:
Nagrodą główną w 16 edycji :

  • rejs promem dla 2 osób w kajucie 2 osobowej w relacji Świnoujście - Ystad - Świnoujście lub Ystad - Świnoujście - Ystad ufundowany przez polskiego operatora promowego Unity Line
             https://www.poznajswiatzeskat.pl/images/sponsorzy/unityline-logo.png
    Czekają na Ciebie:   
  • niezapomniany rejs promem w wygodnej kabinie dla 2 osób
  • liczne atrakcje na pokładzie promu SKANIA lub POLONIA m.in.: restauracja z bogatą ofertą dań, kameralna kawiarnia, dyskoteka, sklep wolnocłowy z atrakcyjnymi cenami, miejsce zabaw dla dzieci oraz... piękne bezkresne morskie widoki, które możesz podziwiać z otwartego pokładu:-)
  • nadmorskie Świnoujście położone w tzw. Krainie 44 Wysp z atrakcyjną ofertą turystyczną
  • Ystad - urokliwe, zabytkowe miasto portowe słynące z kolorowej zabudowy, średniowiecznych atrakcji
  • malownicze okolice południowej Szwecji, gdzie odkryjesz piękno skandynawskiej natury

 

 


 


2. i 3. miejsce oraz wyróżnienia dla najlepszych zdjęć:

Zestawy upominków Sponsora i Organizatora

Wszyscy Laureaci i Wyróżnieni w konkursie otrzymają także aktualne wydanie miesięcznika podróżniczo-geograficznego „Poznaj Świat” ukazującego się od roku 1948.

 Aby wziąć udział w konkursie należy:
- opublikować za pomocą aplikacji  konkursowej 1 wybrane zdjęcie związane z podróżami
- zaakceptować regulamin konkursu
- następnie, żeby zawalczyć o wygraną i przejść do dalszego etapu Twoje zdjęcie musi zebrać minimum 10 głosów np. zachęcając swoich znajomych do głosowania na Twoje zdjęcie. Więcej niż 10 głosów, nie wpływa na wybór zdjęcia. Finalną decyzję co do rozstrzygnięcia konkursu podejmuje Jury Konkursowe.
Fotografia może zostać wykonane przy użyciu dowolnego sprzętu elektronicznego: aparat fotograficzny, telefon komórkowy, smartfon czy tablet.  

Życzymy powodzenia!           

 

Patronat Medialny