Dzięki owocnej współpracy z naszym Partnerem Biznesowym Stena Line, wystawa „Poznaj Świat ze SKAT!” gości na Terminalu Promowym Stena Line w szwedzkiej Karskronie. Wystawa eksponowana jest na na płocie okalającym teren całego terminalu.
Można ją oglądać na przełomie roku - w okresie listopad 2018 - luty 2019.

Eksponowane zdjęcia nadesłane przez naszych laureatów i uczestników ukazują ciekawe miejsca na całym świecie - niezapomniane krajobrazy, piękno natury czy portrety spotkanych w podróży osób. Na wystawie „Poznaj Świat ze SKAT!” zobaczycie Państwo fotografie amatorów i profesjonalistów prezentujące obrazy z niemal wszystkich kontynentów i krajów: od krajobrazów obydwu Ameryk, egzotycznej Azji po kraje nordyckie i oczywiście malownicze polskie pejzaże.

Mamy nadzieję, że wystawa umili wszystkim podróżnym chwile oczekiwania przed podróżą, a także zainspiruje do kolejnych wypraw oraz zachęci do korzystania z podróży promami, które codziennie przeprawiają setki osób właśnie z tego miejsca!

Wystawę można oglądać na płocie okalającym teren terminalu, 7 dni w tygodni 24 godz. na dobę - bez ograniczeń. Zapraszamy!
Wstęp wolny.

Terminal Promowy Stena Line
Karskrona, Szwecja  


Informacje praktyczne:
stenaline.pl/do-szwecji
stenaline.pl/pomoc/terminal-promowy-karlskrona/doj

 

Partner wystawy

 

 

 

 

 

Promy do Szwecji wypływają z portu w Gdyni nawet trzy razy dziennie. Jest to zdecydowanie najlepszy sposób na to, aby dotrzeć do naszych północnych, zamorskich sąsiadów, poznać ich kulturę, architekturę i specyficzny skandynawski klimat. Zabierz samochód, zapakuj wszystko czego potrzebujesz i ruszaj w drogę! | stenaline.pl/do-szwecji

 

Oficjalny serwis turystyczny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego pomorskie.travel/pl_PL 

 

fotografie: Karolina Podoska / SKAT