W dniach 22 listopada - 3 grudnia 2018 zapraszamy na kolejną wystawę fotografii podróżniczej „Poznaj Świat ze SKAT!” w Świeciu, której ekspozycja odbędzie się w ramach 2 edycji Festiwalu podróżników „Piąty Ocean” 2018 – w nowej przestrzeni wystawienniczej Galerii OKNO działającej w ramach Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu.

Na prezentowanej wystawie eksponowane będą najnowsze zdjęcia z dalekich i egzotycznych miejsc uwiecznione przez nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie Autorów. Począwszy od Kambodży, Jerozolimy, Chin, Japonii, Emiratów Arabskich a skończywszy na malowniczych europejskich pejzażach wykonanych we Włoszech, Anglii, Grecji czy Islandii.

Firma SKAT Transport jest jednym z partnerów Festiwalu.

Galeria „Okno”
(wejście przez Klubokawiarnię Kultura)

ul. Wojska Polskiego 139, Świecie

Godziny otwarcia:
wtorek -czwartek: 11:00 - 22:00
piątek - sobota: 11:00 - 2:00
niedziela: 14:00 - 22:00


 Fot.Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu

Festiwal podróżników „Piąty Ocean” 2018 | 2. edycja
W dniach 22 - 24 listopada 2018  
Wstęp wolny na wystawę i wszystkie wydarzenia w ramach Festiwalu.
www.fb.com/piatyocean

Wydarzenia festiwalowe odbędą się w:

Już po raz drugi organizatorzy Festiwalu podróżników „Piąty Ocean” zabiorą Państwa w podróż po najdalszych zakątkach. Pomogą w tym wspaniali podróżnicy, odkrywcy, blogerzy i fotograficy - ludzie, którzy niejednokrotnie musieli przełamywać własne bariery by zdobywać szczyty, a teraz inspirują do tego innych.

Idea imprezy pozostaje niezmienna: prezentacja różnych spojrzeń na otaczający nas świat, pokazując ludzi, którzy doświadczają życia w zwiększonych dawkach. Festiwal ma być źródłem inspiracji, otwarcia się na inne kultury i obyczaje oraz fundamentem dla rozwijania ciekawości świata.

Organizatorzy pragną tchnąć w uczestników Festiwalu ''iskrę odwagi'', coś co będzie przyczynkiem do wyjścia ze strefy komfortu, bo właśnie tam - na zewnątrz, dzieją się rzeczy niezwykłe!

 Zapraszamy!