Zapraszamy Państwa serdecznie na plenerową wystawę fotografii podróżniczej pt. „Poznaj Świat ze SKAT!” do Latarni Morskiej Gdańsk Nowy Port, ul. Przemysłowa 6a.

Wystawa pokonkursowa „Poznaj Świat ze SKAT!” to efekt organizowanego od 2014 roku przez PromySkat konkursu fotograficznego. Konkurs dedykowany jest wszystkim miłośnikom podróży, w szczególności pasjonatom morskich wypraw. Nagrodą główną każdej z edycji jest rejs promem dla 2 osób pomiędzy wybranymi portami europejskimi.

Zgłoszenia konkursowe obejmują fotografie związane z podróżami. Zdjęcia nadesłane przez naszych laureatów i uczestników przedstawiają esencję podróżowania: przyjemność, pasję odkrywania czy emocje związane z podróżami i wakacjami. Pokazują także ciekawe miejsca na całym świecie - niezapomniane krajobrazy, piękno natury czy portrety spotkanych w podróży osób.

Dotychczas przy organizacji konkursu „Poznaj Świat ze SKAT!” wspierali nas: Polferries, Unity Line i Stena Line.

Ekspozycję na ogrodzeniu okalającym Latarnię można oglądać codziennie, 24h/7 dni w tygodniu. Czas trwania wystawy: od 7 lipca do 30 września 2015. Wystawa jest bezpłatna.