Podsumowanie wyników VI edycji konkursu „Poznaj Świat ze SKAT”

Dziękujemy wszystkim za nadesłane zdjęcia a głosującym za oddanie swoich lajków.

Z każdą edycją konkursu wzrasta ilość i jakość nadsyłanych zdjęć, co ogromnie nas cieszy. Konkurs stał się bardzo popularny a zdjęcia pokazują najbardziej oddalone zakątki różnych kontynentów. Nadesłane prace świetnie nawiązują do idei konkursu - poznawania świata poprzez dzielenie się pozytywnymi wrażeniami, zatrzymanymi w kadrze.

Barbara Łazicka
1
miejsce
Barbara
Łazicka
DZIENNIK PODRÓŻY ZWYCIĘZCY
Zobacz relację ze zwycięskiego rejsu
Zobacz relację

I miejsce zdobyła Pani Barbara Łazicka za zdjęcie wykonane tego lata podczas wycieczki na wyspy Lipari z portu Milazzo na Sycyli. Jury ujęło zestawienie kolorów, piękno, egzotyka i nastrojowość krajobrazu włoskich wysp Lipari i Salina.

Wyspa Lipari, Sycylia, Włochy

Zdjęcie zostało wykonane 19.06.2015 podczas wycieczki na wyspy Lipari z portu Milazzo na Sycylii. Na pierwszym planie widoczny jest skrawek wyspy Lipari natomiast na drugim planie wyspa Salina. Włochy - Lipari - miasteczko Acquacalda.”

W nagrodę Pani Barbara wraz z osobą towarzysząca uda się w podróż promami armatora TT Line w dwie strony w relacji Świnoujście-Trelleborg. Zwyciężczyni VI edycji „Poznaj Świat ze SKAT” zwiedzi nadmorskie Świnoujście a także uda się w rejs do szwedzkiego portu Trelleborg. Na miejscu na Panią Barbarę czeka wiele atrakcji m.in. punkty widokowe z zapierającymi dech w piersiach krajobrazami, osada prawdziwych Wikingów, pyszna miejscowa kuchnia czy… niezwykła rzeźba kobiecej postaci, do której jak legenda głosi pozowała piękna babcia hollywodzkiej gwiazdy Umy Thurman.

 

Barbara Łazicka
2
miejsce
Olga
Wiatrak

Nagrody w postaci upominków promowych otrzymują: Pani Olga Wiatrak - II miejsce, za niezwykle i spontaniczne zdjęcie w pejzażuTatr przedstawiające widok z Kopy Kondrackiej (Czerwone Wierchy) na Słowację.

Widok z Kopy Kondrackiej (Czerwone Wierchy) na Słowację, Zakopane

Zakopane. Wrześniowy spacer po Tatrach.

 

Barbara Łazicka
3
miejsce
Iwona
Borkowska

Pani Iwona Borkowska zdobyła III miejsce przedstawiające żywiołowe zmagania na morskiej toni, zrobione na Morzu Bałtyckim na Półwyspie Helskim w okolicach Kuźnicy.

W okolicach Kuźnicy, Półwysep Helskim, Morze Bałtyckie


Marcin Jary
Marcin Jary

Wąwóz Samaria na Krecie, Grecja

Paulina Wicka
Paulina Wicka

Wyspa Capri na Morzy Tyrreńskim, Włochy

Zdjęcie zostało wykonane we Włoszech, na wyspie Capri na Morzy Tyrreńskim, na jej zachodniej części, ze ścieżki gdzieś między Grotta di Matermania a punktem widokowym na Via Pizzolungo. Przedstawia ono północno-wschodnie zbocza wyspy oraz zachodnią część Półwyspu Sorrentyńskiego.”

 

Bardzo dziękujemy wszystkim konkursowiczom za aktywny udział. Zapraszamy do udziału w kolejnej, VII edycji konkursu „Poznaj Świat ze SKAT”!

Partnerem VI edycji był armator promowy TT Line oferujący atrakcyjne rejsy promami z Polski i Niemiec do Szwecji. TT Line dysponuje flotą 6 nowoczesnych statków i ponad 50-letnim doświadczeniem w przewozach osób i ładunków na Morzu Bałtyckim. TT-Line szczyci się dbałością o wygodę Klienta oraz jego rodziny i przewożonych pupilów. Na pokładzie znajdują się pokoje zabaw dla dzieci oraz kabiny przystosowane do przewozów zwierząt. 
Bezpieczeństwo, jakość i dbałość o środowisko – to zasady, jakimi kieruje się TT-Line.

PromySkat jest oficjalnym agentem cargo i biletów pasażerskich armatora. Zapraszamy do składania rezerwacji na pokłady naszego strategicznego Partnera Biznesowego.

Więcej o armatorze TT Line znajdziesz na www.ttline.com