Czwarta edycja konkursu „Poznaj Świat ze SKAT” została zakończona!

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zgłoszone, wyjątkowo ciekawe prace ilustrujące pasję podróżowania, a osobom głosującym za zaangażowanie.

Monika Smagieł
1
miejsce
Monika
Smagieł
DZIENNIK PODRÓŻY ZWYCIĘZCY
Zobacz relację ze zwycięskiego rejsu
Zobacz relację

1 miejsce zdobyła Pani Moniki Smagieł za zdjęcie z Wenezueli. Fotografia ujmuje nastrojową, tropikalną atmosferą i ciepłą kolorystyką nadmorskiego kraju.

W nagrodę Pani Monika wraz z osobą towarzyszącą uda się w podróż promem w dwie strony w relacji Świnoujście-Ystad promami operatora Unity Line. Laureatka 4 edycji „Poznaj Świat ze SKAT” będzie miała okazję zwiedzić nadmorskie uzdrowisko Świnoujście i jego partnerskie miasto Ystad, słynące ze swojej unikalnej średniowiecznej zabudowy.

 

Monika Smagieł
2
miejsce
Paulina
Tomaszewska

Nagrody w postaci upominków promowych otrzymują: Pani Paulina Tomaszewska - II miejsce, za zdjęcie wykonane w dalekim Mjanmarze (dawnej Birmie) przestawiające kobietę odpoczywająca po pracy. Pani Paulina wykazała się szczególnym zmysłem obserwacyjnym i poetyckim ujęciem tematu.

Monika Smagieł
3
miejsce
Katarzyna
Boryczka

Pani Katarzyna Boryczka zdobyła III miejsce za pracę, która w ciekawy, minimalistyczny sposób ilustruje wypoczynek nad jeziorem podczas letnich wędrówek. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział oraz zapraszamy już wkrótce do udziału w kolejnej, V edycji konkursu „Poznaj Świat ze SKAT”

Partnerem czwartej edycji był operator promowy Unity Line obchodzący w tym roku 20 lecie, oferujący połączenia promowe z Polski do Szwecji w relacjach Świnoujście-Ystad i Świnoujście-Trelleborg oraz posiadający szeroką gammę wycieczek do Skandynawii. PromySkat jest oficjalnym agentem cargo i biletów pasażerskich operatora. Zapraszamy do składania rezerwacji na pokłady naszego strategicznego Partnera Biznesowego.

Więcej o armatorze Unity Line znajdziesz na www.unityline.pl