Dobiegła końca trzecia edycja naszego konkursu.

Zainteresowanie podróżami morskimi stale rośnie, szczególnie w letnim sezonie urlopowym. Jednak nasz konkurs się nie kończy i już za kilka miesięcy uruchomimy kolejną edycję. Cieszy nas również jakość nadesłanych prac oraz spostrzegawczość wykonawców. Konkurs zdominowały zdjęcia, w których głównym motywem jest woda, ale czekamy też na inne krajobrazy.

Maria Lipińska
1
miejsce
Maria
Lipińska
DZIENNIK PODRÓŻY ZWYCIĘZCY
Zobacz relację ze zwycięskiego rejsu
Zobacz relację

Zwyciężyło zdjęcie Pani Marii Lipińskiej pod tytułem ”Nasz kochany Bałtyk” wykonane w miejscowości Rewa nad Zatoką Pucką, ujęcie nie wymaga dodatkowego opisu z racji wielkiej różnorodności zdarzeń ujętych w tej pracy. W nagrodę Pani Maria wraz z osobą towarzyszącą uda się w podróż promami Stena Line: Stena Vision oraz Stena Spirit w podróż w relacji Gdynia – Karlskrona – Gdynia oraz zwiedzi piękne miasteczko Karlskronę z przewodnikiem.  

 

Maria Lipińska
2
miejsce
Jakub
Wójcik

Miejsce drugie zdobyło zdjęcie zrobione w Sobieszewie, nadmorskiej dzielnicy Gdańska, na którym autor, Pan Jakub Wójcik, utrwalił widok zachodzącego słońca. W nagrodę Pan Jakub otrzymuje zestaw upominków promowych.

Maria Lipińska
3
miejsce
Agnieszka
Żukrowska

Na miejscu trzecim znalazła się fotografia Pani Agnieszki Żukrowskiej przestawiające plażę w angielskiej miejscowości wypoczynkowej Weston-super-Mare. Pani Agnieszka również otrzymuje zestaw upominków związanych z podróżami morskimi.

Serdecznie dziękujemy za aktywny udział oraz zapraszamy do kolejnej edycji już wkrótce.

Partnerem trzeciej edycji był armator Stena Line.  Stena Line jest jedną z największych firm promowych w Europie. Oferta przepraw promowych szwedzkiego armatora liczy już 22 połączenia promowe, na których operuje 38 jednostek!  

Więcej o armatorze Stena Line znajdziesz na www.stenaline.pl