Druga edycja konkursu dobiegła końca!

Cieszymy się, że nasz konkurs znajduje co raz większe zainteresowanie wśród użytkowników portalu PromySkat.

Wojciech Piotrowiak
1
miejsce
Wojciech
Piotrowiak
DZIENNIK PODRÓŻY ZWYCIĘZCY
Zobacz relację ze zwycięskiego rejsu
Zobacz relację

Zwyciężyło zdjęcie Pana Wojciecha Piotrowiaka pod tytułem "Z wycieczki do Wilna - zamek na jeziorze Galwe w miejscowości Troki. Litwa".  W nagrodę Pan Wojciech wraz z osobą towarzyszącą uda się polskimi promami Skanią i Polonią, należącymi do operatora Unity Line, w podróż ze Świnoujścia do Ystad i z powrotem. Przy okazji zwiedzi południowa Szwecję, bo zabierze ze sobą również pojazd osobowy.

Wojciech Piotrowiak
2
miejsce
Łukasz
J.

Nagrody w postaci upominków promowych otrzymuje Pan Łukasz J. - II miejsca za zdjęcie pod krótkim tytułem "Czasami, kiedy spoglądamy na oddalony o kilkaset metrów olbrzymi, majestatyczny klif wydaje się, że za nim kryje się tylko morska otchłań… Tymczasem, kiedy pokonamy trud, żeby się tam dostać, może okazać się, że rajskie plaże nadal istnieją…" 

Wojciech Piotrowiak
3
miejsce
Kalina
K.

oraz Pani Kalina K. - III miejsce za pracę "Przesiadka"/Oslo

Partnerem drugiej edycji konkursowej był operator promowy Unity Line. Polska firma od ponad 20 lat obsługuje połączenia pasażerskie w relacji Świnoujście - Ystad, oraz połączenia cargo ze Świnoujścia do Trelleborga. Obecnie we flocie Unity Line znajduje się 7 promów: Polonia, Skania, Galileusz, Gryf, Śniadecki, Kopernik oraz Wolin.

Więcej o armatorze Unity Line znajdziesz na www.unityline.pl