Poznaj Świat to najstarszy polski miesięcznik podróżniczo - geograficzny ukazujący się od 1948 roku. Miesięcznik, który uzależnia od czytania i podróży. Przyświeca mu idea, by czytelnik wiedział, co widzi. Pokazujemy cały świat z polskiego punktu widzenia. Cenimy sobie różnorodność relacji, stąd nasze przekonanie, że jesteśmy najbardziej otwartym miesięcznikiem na rynku. Świat jest piękny, Poznaj Świat!
Poznaj Świat dostępnym jest w formie drukowanej oraz w wersji elektronicznej.

www.poznaj-swiat.pl

Radio Gdańsk to regionalna rozgłośnia Polskiego Radia, która skupia mieszkańców województwa pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, dostępne jest także przez Internet. Jest to rozgłośnia ponadpokoleniowa, która skupia ludzi w różnym wieku, przejawia się to w charakterze poszczególnych programów. Wśród nich warto wymienić takie jak: Rozmowa Kontrolowana, Komentarze Radia Gdańsk, Dokumenty i Reportaże, Kawałek Świata i Herbata, Magazyn Ekologiczny, W drodze, Gdynia Główna.
Pod względem muzycznym radio oferuje rytmy ze świata, młode polskie zespoły i wokalistów, jak i hity, które na Częstotliwości: 103.7 FM, 91,1 FM, 102 FM, 106 FM, 107 FM.

radiogdansk.pl

 

GOT posiada status lokalnej organizacji turystycznej, zrzesza podmioty prawne i osoby prywatne: przedsiębiorców turystycznych a także osoby zaangażowane w rozwój turystyki w mieście Gdańsku. Członkiem GOT jest również Miasto Gdańsk.

www.visitgdansk.com

Oficjalna strona turystyczna województwa pomorskiego zarządzana przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego / Departament Turystyki i Promocji.
Kanał social media prowadzony przez Pomorską Regionalną Organizacje Turystyczną odpowiadającą za promocję regionu w kraju i zagranica

www.pomorskie.travel