SKAT Transport to operator transportowo-logistyczny należący do Grupy SKAT, specjalizujący się w między-narodowym i krajowym transporcie drogowym, spedycji międzynarodowej, przeprawach promowych oraz polisach dla branży TSL. Firma działa rynku od 29 lat. W branży SKAT Transport wyróżnia terminowość i nowoczesny tabor, natomiast na drogach - pomarańczowy kolor samochodów. Mottem przewodnim firmy jest: „Always on Time”. Grupa SKAT oprócz siedziby w Gdańsku posiada oddziały w: Katowicach, Łodzi, Świeciu, Londynie i w Rzepinie, gdzie znajduje się dział spedycji i baza techniczna.

SKAT Transport jest członkiem Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

www.skat.com.pl

Do Grupy SKAT Transport należy również marka PromySKAT, która zapewnia ponad 400 połączeń promowych pomiędzy 35 krajami oraz ponad 200 portami w całej Europie. www.promyskat.pl

Kolejna marką jest SKAT Polisa - Dział Ubezpieczeń, oferujący pełny zakres polis biznesowych m.in. dla branży TSL, jak również bogaty pakiet ochrony indywidualnej. www.skatpolisa.pl    

Marka SKAT Golf zajmuje się organizacją turniejów golfowych SKAT International Golf Cup oraz wspieraniem golfa w całej Polsce.

www.skatgolf.com

Portal o szeroko pojętej tematyce przepraw promowych tworzony i obsługiwany przez Dział  Promowy firmy SKAT Transport. Portal oferuje gamę połączeń promowych od egzotycznej Majorki po mroźną Finlandię, przystępny i szczegółowy opis tras i armatorów, profesjonalna obsługę 24h/7 dni w tygodniu, a także aktualne informacje ze świata promowego.

www.promyskat.pl