SKAT Transport to operator transportowo-logistyczny specjalizujący się w między-narodowym i krajowym transporcie drogowym, spedycji międzynarodowej, przeprawach promowych oraz polisach dla branży TSL. Firma działa rynku ponad 25 lat. W branży SKAT Transport wyróżnia terminowość i nowoczesny tabor, natomiast na drogach - pomarańczowy kolor samochodów. Mottem przewodnim firmy jest: „Always on Time”. SKAT Transport oprócz siedziby w Gdańsku posiada oddziały w: Kościerzynie, Katowicach, Łodzi, Świeciu, Grodzisku Mazowieckim, Londynie i w Rzepinie, gdzie znajduje się dział spedycji i baza techniczna.

SKAT Transport jest członkiem Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

www.skat.com.pl

Do SKAT Transport należy również marka PromySkat, która zapewnia ponad 400 połączeń promowych pomiędzy 35 krajami oraz ponad 200 portami w całej Europie. www.promyskat.pl

Kolejna marką jest SKAT Polisa - Dział Ubezpieczeń, oferujący pełny zakres polis biznesowych m.in. dla branży TSL, jak również bogaty pakiet ochrony indywidualnej. www.skatpolisa.pl    

SKAT Transport jest także organizatorem cyklicznego turnieju golfowego SKAT International Golf Cup odbywającego się w Pętkowicach k. Wejherowa.

www.skatgolf.com

Portal o szeroko pojętej tematyce przepraw promowych tworzony i obsługiwany przez Dział  Promowy firmy SKAT Transport. Portal oferuje gamę połączeń promowych od egzotycznej Majorki po mroźną Finlandię, przystępny i szczegółowy opis tras i armatorów, profesjonalna obsługę 24h/7 dni w tygodniu, a także aktualne informacje ze świata promowego.

www.promyskat.pl