Jeśli lubisz robić zdjęcia, zwiedzać, podróżować i masz archiwum pełne fotografii z wakacji i wypraw - to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!  Zgłoś zdjęcie ukazujące pasję podróżowania: tj. piękne widoki, obiekty czy portrety zrobione podczas podróży i wygraj rejs promem!

W każdej edycji konkursu nagrodą  główną jest rejs promem dla dwojga Skandynawii.

Konkurs fotografii podróżniczej „Poznaj Świat ze SKAT!” organizowany jest od 2014 roku. Jest to otwarty konkurs fotografii podróżniczej dla pełnoletnich amatorów i profesjonalistów o zasięgu ogólnopolskim. Uczestnicy zgłaszają swoje zdjęcia poprzez aplikację konkursową umieszczoną na stronie konkursu. Na zdjęcia głosują Internauci, a następnie fotografie, które przeszły do finału oceniane są przez Jury Konkursowe.  
Organizatorem jest firma SKAT Transport sp. z o.o. sp. k. - właściciel portalu promowego PromySKAT, członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy Grupy SKAT.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
- opublikować za pomocą aplikacji  konkursowej 1 wybrane zdjęcie związane z podróżami
- zaakceptować regulamin konkursu
- następnie, żeby zawalczyć o wygraną i przejść do dalszego etapu Twoje zdjęcie musi zebrać minimum 10 głosów np. zachęcając swoich znajomych do głosowania na Twoje zdjęcie. Więcej niż 10 głosów, nie wpływa na wybór zdjęcia. Finalną decyzję co do rozstrzygnięcia konkursu podejmuje Jury Konkursowe.
Fotografia może zostać wykonane przy użyciu dowolnego sprzętu elektronicznego: aparat fotograficzny, telefon komórkowy, smartfon czy tablet.  

Życzymy powodzenia!     

WAŻNE: Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Europy. Aby przejść do finału zgłoszona fotografia powinna zdobyć min. 10 głosów. Większa liczba głosów nie ma wpływu na wynik. Fotografie nie mogą być przetworzone elektronicznie lub być fotomontażem. Dozwolone formaty plików: "jpg","jpeg", "png". Maksymalny rozmiar pliku 10MB.

 18 edycja konkursu (międzynarodowa):
zapraszamy do nadsyłania zdjęć w dn. 1 - 20 SIERPNIA 2019 r. - w tych dniach będzie aktywna aplikacja konkursowa (kliknij tu)

 

Zgłoś zdjęcie związane z podróżami i przeżyj z nami morską przygodę ze STENA LINE

 


NAGRODY

I miejsce:

Nagrodą główną w 18 edycji jest:

  • rejs promem dla 2 osób w kajucie 2 osobowej w relacji Gdynia - Karlskrona - Gdynia ufundowany przez armatora Stena Line Polska

 


        

 

Czekają na Ciebie:   

  • niezapomniany rejs promem w wygodnej kabinie dla 2 osób
  • liczne atrakcje na pokładzie promów Stena Spirit i Stena Vision  m.in.: restauracje z bogatą ofertą dań, gdzie zjesz pożywne i różnorodne śniadanie, smakowity obiad czy orzeźwisz się aromatyczną kawą lub koktajlem; sklepy wolnocłowe z atrakcyjnymi cenami, a także sala kinowa czy spa oraz... piękne bezkresne morskie widoki, które możesz podziwiać z otwartego pokładu.
  • nadmorskie porty GdyniaKarlskrona o pięknych i czystych plażach z bogatą ofertą turystyczną

 

II i III miejsce oraz wyróżnienia dla najlepszych zdjęć:

  • Zestawy upominków oraz

Wszyscy Laureaci i Wyróżnieni w konkursie otrzymają także aktualne wydanie miesięcznika podróżniczo-geograficznego „Poznaj Świat” ukazującego się od roku 1948. A najlepsze prace ukażą się na łamach kolejnych numerów naszego partnera. 

 

    

 

 

 

Patronat Medialny