Jeśli lubisz robić zdjęcia, zwiedzać, podróżować i masz archiwum pełne fotografii z wakacji i wypraw - to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!  Zgłoś zdjęcie ukazujące pasję podróżowania: tj. piękne widoki, obiekty czy portrety zrobione podczas podróży i wygraj rejs promem!

W każdej edycji konkursu nagrodą  główną jest rejs promem dla dwojga Skandynawii.

Konkurs fotografii podróżniczej „Poznaj Świat ze SKAT!” organizowany jest od 2014 roku. Jest to otwarty konkurs fotografii podróżniczej dla pełnoletnich amatorów i profesjonalistów o zasięgu ogólnopolskim. Uczestnicy zgłaszają swoje zdjęcia poprzez aplikację konkursową umieszczoną na stronie konkursu. Na zdjęcia głosują Internauci, a następnie fotografie, które przeszły do finału oceniane są przez Jury Konkursowe.  
Organizatorem jest firma SKAT Transport sp. z o.o. sp. k. - właściciel portalu promowego PromySkat, członek Gdańskiej Organizacji Turystycznej. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy SKAT TRANSPORT.

14 edycja konkursu:
zapraszamy do nadsyłania zdjęć w dn. 1 - 20 MAJA 2018 r. - w tych dniach będzie aktywna aplikacja konkursowa (kliknij tu)

Zgłoś zdjęcie związane z podróżami i przeżyj z nami morską przygodę!

NAGRODY

1. miejsce:
Nagrodą główną w 14 edycji :

 • rejs promem dla 2 osób w kajucie 2 osobowej w relacji Świnoujście - Trelleborg-Świnoujście ufundowane przez armatora TT - Line
   
        
  Czekają na Ciebie:   
 • niezapomniany rejs promem dla 2 osób (w komfortowej kabinie dwuosobowej z łazienką)
 • liczne atrakcje na pokładzie m.in. restauracja z bogatą ofertą dań, sklep wolnocłowy, automaty do gry, nowocześnie wyposażona sala kinowa czy strefa spa z sauną
 • nadmorskie Świnoujście i Trelleborg z atrakcyjną ofertą turystyczną
 • malownicza Południowa Szwecja, gdzie odkryjesz piękno skandynawskiej natury


2. i 3. miejsce oraz wyróżnienia dla najlepszych zdjęć:

Zestawy upominków Sponsora i Organizatora

Wszyscy Laureaci i Wyróżnieni w konkursie otrzymają także aktualne wydanie miesięcznika podróżniczo-geograficznego „Poznaj Świat” ukazującego się od roku 1948.Aby wziąć udział w konkursie należy:
- opublikować za pomocą aplikacji  konkursowej 1 wybrane zdjęcie związane z podróżami
- zaakceptować regulamin konkursu
- następnie, żeby zawalczyć o wygraną i przejść do dalszego etapu Twoje zdjęcie musi zebrać minimum 10 głosów np. zachęcając swoich znajomych do głosowania na Twoje zdjęcie. Więcej niż 10 głosów, nie wpływa na wybór zdjęcia. Finalną decyzję co do rozstrzygnięcia konkursu podejmuje Jury Konkursowe.
Fotografia może zostać wykonane przy użyciu dowolnego sprzętu elektronicznego: aparat fotograficzny, telefon komórkowy, smartfon czy tablet.  

Życzymy powodzenia!           

 

Patronat Medialny